Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść
  • oszczędności

  • dużo produktów

  • darmowa dostawa

Jest 281 produktów.

Pokazano 1-51 z 281 pozycji

Lampy biurkowe i gabinetowe

Domowy gabinet do pracy może być bardzo ciekawie urządzonym pokojem, zwłaszcza kiedy nasz dom pozwala wykorzystać ciekawe zabiegi architektoniczne, jak na przykład półka na książki i dokumenty do pracy wbudowana w ścianę i oświetlona przez lampy naszafkowe. Kiedy dodamy do tego wygodne biurko i lampy biurkowe lub jeżeli ktoś woli, lampy gabinetowe, zyskamy przytulne miejsce do efektywnej pracy. Może też ożywić biuro, wstawiając do niego jakieś dzieła sztuki naturalnie oświetlone przez lampki do obrazów, by móc na chwilę się odprężyć podczas pracy. Rozmiar lampy do biura jest uzależniony od tego, jaką pracę wykonujesz w biurze i ile miejsca na nią potrzebujesz. Praca przy komputerze wymagać będzie zapewne, aby laptop lub klawiaturę oświetlała mała lampka biurowa LED lub elegancka lampka gabinetowa, która zmieści się na niedużym stoliku komputerowym. Z kolei jeżeli pracujesz nad dużymi wydrukami lub wykonujesz precyzyjną pracę na dużym biurowym stole lepsze zapewne będą może nawet dwie lampy biurkowe z ruchomym ramieniem mocowane na szczęki z boku stołu.

Tanie lampki na biurko, lampki led na biurko, lampa do gabinetu | lampytanie.pl

Aktywne filtry

Czarna metalowa lampa biurkowa...

Cena 449,00 zł

Seria lamp Fredrikshamn obejmuje lampy biurkowe w kolorze czarnym i białym, ale także lampy podłogowe i kinkiety. Sprawia to, że lampy ...

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć