Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść
  • oszczędności

  • dużo produktów

  • darmowa dostawa

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-39 z 39 pozycji

Lampy punktowe

Zaleta opraw typu lampy punktowe to fakt, że są małe i można je wmontować w sufit, ale także w podłogę. Podświetlenie ścian od dołu przez to, że oprawy punktowe zostaną wpuszczone w podłogę, optycznie podwyższa strop i pozwala ciekawie uwypuklić pewne fragmenty mieszkania, na przykład grafikę wiszącą na ścianie albo płytki ścienne lub innego typu wykończenie powierzchni ściany. Inne ciekawe miejsce na lampy punktowe to przestrzeń pomiędzy stopniami schodów na piętro, co tworzy efekt podświetlenia schodów. Także w kuchni oprawy punktowe mogą się dobrze sprawdzić, szczególnie gdy kuchnia jest urządzona nowocześnie, z meblami do zabudowy i betonowymi blatami kuchennymi. Instalacje oświetleniowe obejmujące lampy punktowe warto planować na etapie wykańczania wnętrz, ponieważ lampki punktowe montuje się w suficie podwieszanym, aby na zewnątrz widoczna była tylko mała oprawa i żarówka. Późniejsza decyzja o tym, aby zamontować w damy pomieszczeniu oświetlenie punktowe, oznacza poważny remont sufitu i zwiększa nieco koszt takiego rozwiązania. 

W przypadku dłuższych korytarzy lub rzadziej uczęszczanych miejsc w domu dobrym rozwiązaniem mogą być zajmujące mało miejsca oprawy punktowe. Dla wygody i oszczędności energii można je również wyposażyć w czujniki ruchu, dzięki czemu lampy będą się zapalać tylko wtedy, gdy faktycznie będą potrzebne. Oświetlenie punktowe to także dobre rozwiązanie do przedpokoju lub garderoby, gdzie dobrze sprawdzą się także oprawy meblowe umieszczone wewnątrz szafy. Sprzedawane przez nas oprawy punktowe często mają ruchome źródła światła, dzięki czemu można odpowiednio sterować kierunkiem padania oświetlenia. Dominuje kolorystyka w bieli i chromie, ale są także dostępne złote oprawy punktowe, które będą pasować do bardziej klasycznie urządzonego wnętrza.

Tanie lampy punktowe, oświetlenie sufitowe punktowe | lampytanie.pl

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć