Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Wyczyść
  • oszczędności

  • dużo produktów

  • darmowa dostawa

Jesteśmy młodą, ale dynamicznie rozwijająca się firma która dzięki swoim staraniom, pomysłowości, rzetelności i szczególnej dbałości o Klienta ma wielkie szanse odnieść sukces.

Cały czas staramy się doskonalić ofertę, poszerzając ją i podnosząc jej jakość utrzymując przy tym ceny na bardzo atrakcyjnym poziomie. Przechodzimy stosowne szkolenia by moc odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania i udoskonalamy procesy logistyczne abyśmy mogli jak najlepiej i najszybciej realizować Państwa zamówienia.

W sklepie dostaniesz produkty oświetleniowe do domu, biura, ogrodu, parku. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oferujemy szeroką gamę opraw oświetleniowych - od lamp w stylu klasycznym po nowoczesne.

Służymy pomocą w najlepszym doborze produktów kierując się najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Rozwiązania proponowane przez naszą firmę zadowolą wszystkich tych, którzy cenią dobry smak i wyszukaną elegancję

APD
ul. Sadowa 5
05-555 Ruda
NIP: 123-075-42-81

Nr konta: mBank
69 1140 2004 0000 3402 7477 4317
e-mail: sklep@lampytanie.pl

tel: 570 409 903 (koszt połączenia według stawki operatora

pon.-pt. 10-17 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć